o mnie

  Aby przekonać się o skuteczności wahadłówek, nie wystarczy dla świętego spokoju zabierać ich ze sobą w pudełku nad wodę, trzeba po prostu zawiesić je na agrafce i zacząć nimi łowić, dać im szansę, aby ponownie mogły udowodnić swoją niezawodność… Proponuję Państwu polskie błystki wahadłowe charakteryzujące się niesamowitym wzornictwem, kształtem, wykończeniem oraz nabiciami wykonanymi z zegarmistrzowską precyzją.

  Swoją przygodę z wędkarstwem rozpocząłem już jako młody chłopak, chodząc z tatą na szczupaki i okonie. Z czasem zainteresowały mnie również bardziej wymagające gatunki i rozpocząłem między innymi pogoń za „mityczną” trocią. Poświęciłem dużo czasu na poznanie zwyczajów tych ryb. Schodziłem kilometry rzek i zerwałem na nich przy okazji liczną kolekcję różnorodnych przynęt. Bazując na tak zdobytym doświadczeniu, oraz kierowany chęcią stworzenia przynęty estetycznej i łownej, postanowiłem połączyć hobby z rzemiosłem i zająłem się wykonywaniem przynęt ręcznie robionych.

  Aktualnie w mojej ofercie znajdują się blachy szczupakowe, trociowe, pstrągowe, sumowe i blachy custom. Wahadłówki ważą odpowiednio od 3 do 100gr i wykonane są z blachy miedzianej – żółtej lub białej, oraz mosiężnej. Dodatkowo, mogą mieć macierzysty odcień blachy, lub być polerowane, patynowane, cynowane – wszystko według gustu klienta. Wahadłówki mogą mieć różne nabicia. Swoje miejsce znalazły nawet specjalne wzory dla łowiących kobiet – np. blacha w kwiatki.

  Każdy z przedstawionych modeli był długo testowany na pomorskich rzekach, co gwarantuje jego wyjątkową pracę i łowność. Moje blachy udowodniły swoją skuteczność niejednokrotnie, a ich niepowtarzalne wzory i bardzo estetyczne wykonanie zadowoli nawet najbardziej wymagających wędkarzy.