• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wkręć się w obroty


Tej przynęty spinningowej nie trzeba szczególnie przedstawiać, używa jej każdy, kto łowi na spinning. Ma wiele zalet, wywołuje silną falę hydroakustyczną i tym świetnie wabi drapieżniki i paradrapieżniki. Doskonale czuć na kiju jej pracę. W ten sposób, wędkarz otrzymuje ważne informacje, co dzieje się z przynętą, która oddalona jest o kilkanaście a w przypadku trollingu kilkadziesiąt metrów. Poza tym, niezmiennie od bardzo wielu lat jest przynętą bardzo łowną.

Nasza działalność na początku nie przewidywała produkcji przynęt obrotowych. Wyzwanie rzucili nam sami wędkarze - stali klienci, którzy poza wahadłówkami, chcieli mieć w arsenale przynęt wirówki z naszej pracowni.

Aby wyróżnić się na rynku tych przynęt, musieliśmy zmodyfikować we własny sposób to, co jest w nich najważniejsze, czyli skrzydełka. Nasze paletki to kompilacja klasycznych kształtów europejskich i amerykańskich. Mimo drobnych zmian zachowały swoje właściwości i klasyczną pracę. Błystki obrotowe z naszej pracowni są wyjątkowo i precyzyjnie wykonane. Wszystkie elementy konstrukcyjne są nierdzewne i bardzo dobrej jakości, powłoka kolorystyczna trwała. To wszystko gwarantuję idealną pracę i skuteczność.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

IN

Czytaj więcej...

 

Dla tych, którzy nie lubią wąsko lub szeroko pracujących blach wirowych

Czytaj dalej

LO

Czytaj więcej...

 

Bardzo popularna wirówka, której nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Czytaj dalej

MA

Czytaj więcej...

Kto nie lubi łowić szczupaków na duże obrotówki? Pytanie retoryczne!

Czytaj dalej

AG

Czytaj więcej...

To chyba najbardziej popularna obrotówka z obłą paletką.

Czytaj dalej

GA

Czytaj więcej...

Garbatka to przynęta, którą się kocha albo nienawidzi

Czytaj dalej